Strukturyzator wody pitnej - Visanto

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 775,00 zł 2775.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

STRUKTURYZATOR WODY PITNEJ - VISANTO

 • usuwa zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne
 • powoduje obniżenie potencjału ORP (potencjał utleniania-redukcji)
 • podwyższa odczyn pH wody (woda alkaliczna)
 • strukturyzuje wodę
 • przywraca wodzie utraconą pamięć magnetyczną porządkując jej dipole
 • poprawia smak i zapach wody 

System wykorzystuje ciśnienie domowej instalacji wodnej. Woda pod ciśnieniem przepływa przez membranę molekularną, która zatrzymuje zanieczyszczenia. Oczyszczona woda zostaje skierowana do zbiornika, a ze zbiornika woda płynie do wylewki. Zanieczyszczenia natomiast zostają skierowane do odpływu wody kanalizacyjnej. 
System składa się z wysokiej jakości wkładów oczyszczania wstępnego i końcowego. Wkłady wstępnie zatrzymują zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne i chlor. Wkłady końcowe poprawiają smak i zapach wody, eliminują śladowe substancje gazowe, które mogą się przedostać przez membranę molekularną. Zawór odcinający, czterodrożny, zamyka dopływ wody, gdy zbiornik jest pełny, a wylewka zamknięta.
Molekularny System Oczyszczania i Strukturyzowania Wody Visanto zapewni Państwu niewyczerpane źródło krystalicznie czystej wody, idealnej do picia, przygotowywania potraw oraz innych celów. Posiadając w zasięgu ręki źródło wysokiej jakości wody eliminuje się potrzebę zakupu wody butelkowanej.

OPIS

strukturyzator wody marki Visanto jest unikatowy. Najlepsi specjaliści zajmujący się tematem wody wskazują na to, że pH wody (powyżej 7,5) czy jej potencjał oksydoredukcyjny (poniżej 100 mV) są ważne, a jednak nie najważniejsze. Wielokrotnie słyszymy, o tak zwanej „wodzie żywej”, jako wodzie najlepszej dla organizmu człowieka. Parametrami wody, które czynią ją tzw. wodą żywą nie jest ani jej potencjał Redoks, ani wysokie nawet pH. Parametrami tymi są jej struktura i informacja jaką daje niezaburzone pole magnetyczne Ziemi. (np.woda z lodowca, woda z uzdrawiających źródeł itd...) Woda z lodowca nie ma ani wysokiego pH, ani też bardzo niskiej wartości potencjału Redoks, a jest wodą niezwykle dla nas zdrową. 

Jak wiadomo, natężenie pola magnetycznego Ziemi gwałtownie spada natomiast, w niezwykle szybkim tempie, wzrastają jego zaburzenia wynikające z silnych pól elektromagnetycznych generowanych przez różnego rodzaju urządzenia elektryczne, WiFi, telefony komórkowe, routery, telewizory, laptopy, tablety, a nawet przewody elektryczne znajdujące się w każdym domu. 

Z tego też powodu, strukturyzator wody marki Visanto wyposażony jest w specjalny impulsator pola magnetycznego, odpowiadającego dokładnie charakterystyce pola magnetycznego Ziemi. W celu uniknięcia wpływu dodatkowego pola elektromagnetycznego, impulsator zasilany jest z baterii prądu stałego, która nie wzbudza zmiennego pola elektromagnetycznego. 

Dodatkowo, badania wody ze strukturyzatora Visanto, jakie przeprowadzono w laboratorium w Szwajcarii wykazały, że otrzymywana woda jest ustrukturyzowana. To oznacza, że jest to woda o bardzo wysokiej biodostępności. Najczystsza nawet woda wodociągowa, dla organizmu człowieka na poziomie komórkowym jest zupełnie nieprzydatna. 

Działanie urządzenia jest oparte na systemie odwróconej osmozy z następującą po takim oczyszczaniu re-mineralizacją. Gwarantuje to przede wszystkim, doskonałe oczyszczenie wody i jej ponowne nasycenie minerałami. 

Należy jednak zwrócić uwagę, że zwykła woda jakiej używa się do picia, nie jest istotnym źródłem minerałów dla organizmu człowieka. Źródłem najlepszych minerałów dla człowieka są warzywa i owoce, ale tylko ze sprawdzonych upraw ekologicznych. 

Innym wartościowym źródłem naturalnych minerałów jest np. sól kłodawska. 

Elementami wymiennymi są wkłady filtrujące. Średnia częstotliwość wymiany wkładów, w zależności od parametrów filtrowanej wody, co 6 miesięcy.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość  43 cm
Szerokość 33 cm
Głębokość 12 cm
Zakres ciśnienia wody zasilającej 2,2 - 6,0 Bar
Zakres temperatury wody zasilającej 4-38 stopni °C
Maksymalne TDS 1500 ppm (*)
Maksymalne stężenie chloru 0.3 ppm
Zakres pH wody zasilającej 2 - 11
Wydajność 291 l (**)
Objętość zbiornika na wodę 12 l
Wymiary zbiornika na wodę Wysokość: 350mm, Średnica: 250mm

(*)

 • twardość wody <17 mg CaCO3
 • mętność <1 NTU
 • SDI (indeks koloidalny) <5 
 • Fe < 0,01 mg/l 
 • Mn < 0,05 mg/l
 • Si<25mg/l 

(**) Przy ciśnieniu 4 [Bar], temperaturze wody – 25 [°C] oraz TDS = 250 ppm  

 

POBIERZ

Deklaracja zgodności Fluorki

 

MONTAŻ

Po dokonaniu zakupu skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia terminu instalacji filtra (instalacja oraz uruchomienie wstępne filtra nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami).

Montaż filtrów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. W przypadku dostawy do kraju innego niż Polska, filtr musi zostać zamontowany indywidualnie - oferujemy wsparcie zdalne w montażu.

Instrukcja montażu i obsługi: POBIERZ


POMOC TECHNICZNA

Pomoc techniczna dostępna jest pod numerami telefonów:

tel. 42 6484848 wew 102,  email: [email protected]
(woj.zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)
 
tel. 22 8864010 , email: [email protected]
(woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie)
 
Inni Klienci kupili również
Visancor
Visancor

170,00 zł

szt.
ADEK Complex- Zestaw 1+1
ADEK Complex- Zestaw 1+1

58,00 zł

szt.
Kolagen MSM +PLUS
Kolagen MSM +PLUS

179,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium